22 Kasım 2004 14:23

Fantastik Bir Bond

Pierce Brosnan'ın smokinini Ioan Gruffudd mu giyecek?

Çekimleri süren Fantastik Dörtlü'de elastik adamı canlandırıyor olabilir ama kraliçenin emrine girecek kadar esnek mi göreceğiz! Ioan Gruffudd'dan söz ediyoruz, şimdileri Kral Arthur'da Sör Lancelot olarak izlediğimiz, çok uzak olmayan bir gelecekte de Bay Fantastik olarak karşımıza çıkacak olan yakışıklıdan.Moviehole'un haberi doğru çıkarsa Gruffudd 21. beyazperde macerasında James Bond'u canlandıracak. Böylelikle daha önce Colin Farrell'in reddettiği ve kimilerine göre Ewan McGregor'a da teklif edilmiş olan rol, sahibini bulacak.Gruffudd cebinde öldürme izniyle dolaşadursun; daha önce size duyurduğumuz üzere Goldeneye ile Ajan 007'yi günümüze taşıyan Martin Campbell'in yönetmen koltuğuna oturacağı yeni bir James Bond macerası Neal Purvis ve Robert Wade tarafından ortak yazılacak.Şimdi herkesin merak ettiği soruya dönelim. 21. Bond filmi de Başka Gün Öl gibi cesur ve farklı mı olacak, yoksa gizli ajanların en ünlüsü köklerine mi dönecek? Bekleyip göreceğiz!
Yorumlar
  • bence tanınmamış olduğu için bond olmamalıydı zaten olmadıda.

  • Mmmmm... Ioan Gruffudd... Bu adam her yönüyle nefis ya.. Bir de 007 olursa neler olacak bakalım..

  • kesinlikle çok iyi seçim.yeni bond u izlemek için bi nedene ihtiyacım vardı!

  • Bu iş tam bir yılan hikayesine döndü, umarım son kararlarıdır lakin her siteye girişimizde yeni bir bond adayı ile karşı karşıya kalıyoruz. Ioan Gruffudd kral arthurda cok başarılıydı ama henüz çok tanınmamış olması ona büyük dezavantaj sağlayacaktır.

  • Coline teklif edildiğini bilmiodum . ama keşke kabul etseydi.Brosnana yaşlanmıştı. ama Ioan iyi seçim.... son filminde başarılı bana göre...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir