28 Kasım 2007 10:45

Fantastik Bir Çocuk

İlk fantastik çocuk filmimiz Plato ve Onur Ünlü yönetiminde yola çıktı!

Bir ülkede fantastik çocuk filmleri bu kadar çok ilgi görüyorsa, yerli sektörün de türe yönelmesi kaçınılmazdır. Hatta ülkemiz özelinde geç kalındığı bile söylenebilir. Plato Film ve yaratıcı bir çıkış yapan yönetmen Onur Ünlü şimdi bu alana el atıyor. Şüphesiz çocuk filmlerinde en hayati olan hayal gücüdür. Onur Ünlü bu anlamda doğru bir tercih gibi gözüküyor.Türkiye'nin ilk fantastik çocuk filmi olan Çocuk 18 Ocak 2008'de vizyona giriyor. Başrollerini Tuba Ünsal, çocuk yıldız Ege Tanman ve rock star Hayko Cepkin üstleniyor.Küçük yaşta kaçırılıp bir hırsız çetesinin eline düşen "çocuk" adlı kahramanımız, çocuklardan nefret eden fakat özel bir tv kanalında çocuk programı sunan Rüya (Tuba Ünsal) ile tanışınca iki taraf için de serüven başlar.Çocuk kahramanımız hırsızlık çetesi içerisinde en başarılı hırsızlardan bir tanesidir. Hırsızlık yapmasının sebebi ise, her 30.000 YTL tutarında hırsızlık yaptığında çeteden bir çocuk ailesine iade edilmektedir.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • rezillik tek kelime ile

  • hayko cepkin'in oyunculuk performansı görülmeye değer olacak bence. ilginç bir film bekliyor bizi.

  • bnce müthişşş bi flim marmaris cine pointe sinemasınada bekliorumm hayko oynuosa bitmiştir zatn adı yeter:D:D:D

  • harbi ya bu film kaçmaz ama bizim buraya subatın sonunda anca gelir:(

  • işin içinde Hayko var izlenmemez mi ya:D oynadığı rolde çok güzel rengarenk olacakmış filmde.sabırsızlıkla bekliyoruz:D:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir