16 Temmuz 2004 20:00

Fantastik Dörtlü Gerçek Olurken

MTV, heyecanla beklenen çizgi roman uyarlaması Fantastic Four'un (Fantastik Dörtlü) senaryosunu yazmakta olan Doug Petrie'nin hikaye kurgusu ve kreatif yaklaşımı üzerine bir yazı yayınladı. Filmin açılış sahnesi ve diğer bir çok şey hakkında konuşan Petrie, senaryoyu daha önce geliştirenlerle arasındaki farklara da değindi:"Daha önceki eskizler 'Armageddon'u andırıyordu. Ben daha ziyade 'A Hard Day's Night' gibi bir şey istiyorum""Fantastic Four üyeleri New York'tan bakıldığında birer şöhret. Dışardan bakıldığında ise onların dünyanın en cool süper kahramanları. Ama eve gittiklerinde birbirleriyle didişen sıradan insanlar oluyorlar. Pizza istetip yiyorlar ve kimin daha iyi bir kostümü olup olmadığını falan tartışıyorlar. Kapalı kapılar ardında bir aile komedisine dönüşüyor herşey."Petrie ayrıca çizgi romanın baş kötüsü Doctor Doom hakkında da ilginç açıklamalarda bulunuyor ve onu birarada tutan şeyin aslında maskesi olduğunu belirtiyor.Meraklıları daha fazlasını MTV.com'da bulabilirler.
Yorumlar
  • Umarım fazla espirili laylaylom bir aile komedisi formatına kendilerini kaptırıp çizgi roman estetiğini ve aksiyonu unutmazlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir