17 Ocak 2004 13:54

Fantastik Dörtlü'ye Orta Dünya Mezunu Yönetmen

Fantastik Dörtlü'nün yönetmen koltuğunda, bir yıldızın gözü var!

Mark Frost'un yazdığı senaryodan yola çıkılarak çekilecek olan çizgi roman uyarlaması Fantastik Dörtlü, uzun bir süredir yönetmenini arıyor. Chris Columbus ve Peyton Reed, bir dönem bu müstesna proje ile anıldılar. Fakat yeni bir habera göre, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin Samwise Gamgee'si Sean Astin, bu projenin yönetmenliğini üstlenmeyi aklına koymuş. Kendisi, Jeremiah ve Angel gibi dizilerle yönetmenliğin de tozunu yutmuş birisi.Oyuncu, bu projenin gerçekleşmesi durumunda George Clooney ve Orlando Bloom'u kadroya dahil etmek istiyor. Kozmik ışınlar sonucu değişen ve birer süper kahraman olarak, Doctor Doom'un şeytani planlarını yok etmeye çalışan dört fantastik kahramanın filmi, yüzüğün de etkisiyle yönetmene dönüşen "süper" bir sinemacı mı doğuruyor dersiniz!..
Yorumlar
  • eeeeeeeee nerde film?

  • oynadığı filmler çok başarılı olmasa da daima tek geçtiğim isim olan george clooney ve yeni gözdem orlando bloom olduktan sonra emin olun filme ilk gidenlerden biri ben olacağım....

  • sean astin çekiyo ORLANDO BLOOM ve george clooney oynuyo... e daha ne olsun koşarak... hayır uçarak giderim

  • Benimde sean astine güvenim tam hatta orlando bloom da cok iyi seçim.Yalnız George Colooney için endişeliyim bir türlü bu adamı sevemedim gitti neyse kalitelibir projeye benziyor iyişallah gercekleşir.

  • aralasa katılıyorum. Sean Astin bu işi iyi becerir. ayrıca Cloony Zeta-Jones ile saçma sapan bir filmde oynayarak kendisine olan tüm sevgi ve hayranlığımı bir daha gelmemek üzere alıp götürmüştür. Onun yerine Orlando ve X-man Hugh Jackman (Wolverine) olsa daha klas olurdu, bence yani.. :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir