11 Temmuz 2005 09:24

Fantastik!

Marvel'ın dörtlüsü X-Men'le Örümcek'in arasında

Çizgi roman devi Marvel'ın ilk gözağrılarından Fantastik Dörtlü nihayet Amerika'da izleyici ile buluştu. İlk haftasonunu 56 milyon dolar gişe hasılatıyla kapatan dörtlü 12 Ağustos'a kadar beklememizi zorlaştırdı.The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre 56 milyonluk gişe geliri ile fantastik kahramanlarımız bu yılın en iyi üçüncü, Temmuz ayınınsa gelmiş geçmiş en iyi beşinci hasılatını yaptılar. Temmuz ayında vizyona giren filmler arasında rekor hala 88.2 milyon dolarlık açılışla Örümcek-Adam 2'ye ait. Ancak Fantastik Dörtlü bir başka rakibi X-Men'in 54.5 milyon dolarlık açılışını geçmeyi başardı.Dörtlü'yü 31.3 milyon dolarla takip eden Dünyalar Savaşı ikinci haftasonunda dünya çapındaki gelirini de 366.8 milyon dolara yükseltti. Steven Spielberg'ün çok konuşulan yapımını 10.2 milyon dolarla Batman Başlıyor, dördüncü sırada 10.1 milyon dolarla açılış yapan Karanlık Su ve 7.9 milyon dolarla Bay ve Bayan Smith izledi.
Yorumlar
  • Bu arada yaptığım yanlışlık için herkesden özür dilerim!!!!Bilirsiniz teknoloji işte!!Ne yaparsınız!!!

  • Arkadaşlar böyle filmler her zaman yapılıyor.Ve her yapılışında da yeni bir rekor böyle filmlerle rahatlıkla kırılabilir!!!Neden???Çünkü bu filmleri insanların kişisel yetenekleri değil bilgisayarlar yaratıyor!!!Yani böyle filmerde tartışabileceğimiz tek şey yaptığı hasılat sizce de öyle değil mi arkadaşlar!!!Bence bu çok önemli birşey!!Ama bilgisayar teknolojisini engellememiz mümkn olmayacağı için fazla apacak birşeyim yok!!!Sevgiler saygılar...

  • Arkadaşlar böyle filmlerden binlerce rahatlıkla yapılabilir ve her yeni yapılan film rahatlıkla yeni bir rekor kırabilir!Ama şunu unutmayalım ki böyle filmleri insanlar değil bilgisayarlar yapıyor!!!

  • Ben filmin aynı Blade 3 gibi eğlencelik bir filmin ötesine gidemeyeceğini düşünüyorum...

  • helal olsun......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir