13 Aralık 2005 15:51

Farrell Mı Norton Mu?

Bell'in seçimi

Gavin O'Connor'ın Pride and Glory adlı bol yıldız oyunculu bir yapım için hazır olduğunu duyurmuştuk. Samantha Morton'un ardından O'Connor'ın kadrosuna bir güzel daha, Lake Bell katılmaya hazırlanıyor.New York polis teşkilatı içinde yaşanan bir skandalın bir ailenin üç kuşağı arasında yarattığı çatışmaların konu edileceği filmin senaryosu O'Connor ve Joe Carnahan tarafından yazılmış.Bell filmde Farrell'ın karısı olarak karşımıza çıkacak ve kocasının da teşkilat içinde kirli işlere karıştığını çok geç kalmadan öğrenecek. Kardeşinin bu skandalı soruşturan kişi olması ise kocası ve ailesi arasında bir tercih yapmasını gerektirecek.Farrell'ı Jimmy Egan rolünde izleyeceğimiz filmde Edward Norton'u da Bell'in kardeşi olarak izleyceğiz.
Yorumlar
  • fragmanı cıktıgına göre yapım asaması geçmiştir önümüzdeki aylarda çıkar wizyona

  • Film gösterildimi bilmiyorum ama dvd'sini bulursam hemen alıp izlerim. Edward Norton ve Colin var bu filmde izlenmezmi ya, filmin konusuda hoşuma gitti. hiç tarih belirtilmemiş belkide daha yapım aşamasındadır. :))

  • bu film gösterime girdi mi? geçip gitti mi? hatırlayamıyorum da. yoksa türkiye'ye mi gelmedi? hem de norton'lı....çok merak ettim..

  • iki isim de dev oyuncu farrell ve norton la bu film kesinlikle izlenir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir