1 Haziran 2005 11:41

Farrelly'ler Kalp Kıracak

Salak ile Avanak'tan uzun zaman sonra

Salak ile Avanak'ın senaristleri ve yönetmenleri olarak tanıdığımız Peter ve Bobby Farrelly, DreamWorks için 1972 yapımı romantik komedi The Heartbreak Kid'i yeniden çekecekler.1972'de Neil Simon'un hikayesinden Elaine May'in beyazperdeye uyarladığı filmde başrolleri Charles Grodin ve Cybill Shepherd paylaşmıştı. Filmde, hayatının kadınını bulduğuna inanıp hızlı bir evlilik yapan genç adamın balayında başka bir adama aşık olmasıyla yaşananlar anlatılıyordu.DreamWorks'ün yeni projesi için daha önce başka yönetmenlerle de görüşülmüş hatta Barry Sonnenfeld ve James Bobin'le anlaşmalar sağlanmıştı. Ancak son durak Farrelly'ler oldu.
Yorumlar
  • yanlız bu haber yanlış yayınlanmış haberde bir adamın balayında baska bir adama asık olmasıyla diye yazılıyor.o yazının bir adamın balayında baska bir kadına asık olmasıyla diye düzeltilmesi gerekiyor... bilgilerinizee...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir