13 Ocak 2016 22:14

Fast & Furious 8 hız kesmiyor!

Sekizinci filmde başrollerde, Vin Diesel ile Dwayne Johnson’ın olacağı kesin...

Geçen sene vizyona giren ve hepimizi filmin sonunda göz yaşlarına boğan serinin yedinci filminden hemen sonra, hız kesmeden sekizinci film için çalışmalara başlandığı haberleri gelmeye başladı.


Fast & Furious Serileri’nin en merak edilen özelliği genellikle “Hangi arabalar kullanılacak ve film hangi ülkede geçecek?” olur. Şimdilik arabalarla ilgili bilgilere sahip olmasak da, lokasyonlarla ilgili heyecan verici bazı bilgiler var. İlk söylentiler sekizinci filmin New York’ta geçeceği yönündeydi. Ancak Amerika dışındaki ülkelerde çekim yapmanın seriye büyük ilgi sağladığı göz önünde bulundurulunca, yönetmen F. Gary Gray mekan araştırmalarını Rusya ve İzlanda’da yaparken görülmüş. Ama asıl herkesi heyecanlandıran, yönetmenin araştırma için en son Küba’da görülmüş olması. Eğer çekim burada yapılacak olursa, yarım asırdır büyük bütçeli bir Hollywood yapımı için bir ilk teşkil etmiş olacak.
Yıllar sonra Amerikan Hükümeti ve Küba arasında politik ve kültürel anlamda yaşanmaya başlanan olumlu gelişmeler, böyle bir projenin gerçekleşmesine imkan verebilir.


Resmi evrak aşamasına henüz geçilmemiş olmasına rağmen, Universal Stüdyoları, Amerika ve Küba devletlerine, onay için başvuruda bulunduklarını açıkladı.


Sekizinci filmde baş rollerde, Vin Diesel ile Dwayne Johnson’ın olacağı kesin ve Kurt Russel büyük olasılıkla filme dahil olacak. Şimdilik film ile ilgili açıklamalar bu kadar. Anlaşılan o ki sekizinci film bizi çok bekletmeyecek.

ZEYNEP ELMAN

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir