11 Ekim 2006 14:51

Fazla Yumurtanız Var mı Acaba?

Haneke yeni Funny Games için aradığı oyuncuları buldu!

Michael Haneke, kült filmi Funny Games'in Amerikan versiyonunu çekmeye başladı. Filmde Naomi Watts ve Tim Roth'un varlıklı çifti canlandıracağını söylemiştik. İlk filmi izleyenlerin en çok merak ettiği konu da açıklığa kavuştu. Filmin davetsiz ve acımasız misafirlerini Michael Pitt ve Brady Corbet canlandırıyor!Corbet yakın zamanda bağımsız Mysterious Skin ile dikkatleri çekmişti. Pitt ise çok sevdiğimiz Last Days filminde Blake'i yani Kurt Cobain'i canlandırmıştı.Benzer şekilde masum bir yüze sahip olan iki oyuncunun performansı merakla bekleniyor. Tıpkı Haneke'nin bilinen öyküsüne neler katacağı gibi...
Yorumlar
  • Önümüzdeki yıl için merakla beklediğim filmlerden irisi funny games. Projeye yeni katılan oyunculara pek sıcak bakmasamda yönetmenin düşündüğü bir şeyler vardır diyerek es geciyorum....

  • ben kopyası olacağını sanmıyorum haneke güzel bir işe daha imza atacak sanırım.

  • İlk filmin birebir kopyası olacaksa çekilmesi bir felaket olur, olumsuz eleştiriler alır bence.Umarım yeni ve farklı şeyler bulabiliriz bu filmde.

  • Her şeye inanırdım da Haneke'nin remake yapacağına inanmazdım.En sevdiğim filmlerin başlarında gelen bu filmin tekrarı da başarılı olur inşallah.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir