7 Nisan 2012 00:00

Ferdi Tayfur: Ata Taksim'e hela yaptırsın

Komedyen Ata Demirer'e "Eyvah Eyvah 2"deki bir şarkıyı izinsiz kullandığı gerekçesiyle Murat Kızılcıklar tarafından açılan dava; Ferdi Tayfur'u yeniden alevlendirdi.

Demirer'i "Berlin Kaplanı"nın senaryosunu kendisinden çalmakla suçlayan Tayfur; komedyene yeni davasından ötürü yine sert sözler sarf etti: "Eyy sanatçı! Çektiğin filmle milyonlar kazanıp bu müziklerin telifini ödemeyip benim diyorsan, Taksim'in göbeğine bir hela yaptırmalısın! Ata'nın suçlanmasına hiç şaşırmadım.


Ben haksız olmadığım hiçbir konuda kendimi orta yere atmam, hiçbir sanatçıya leke sürmem. Bana yapılan haksızlığın başkalarına yapıldığı da ortaya çıktı. Ata, herkesin emeğini kullanırken izin almayı öğrenecek."

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir