27 Eylül 2005 01:40

Festivalde 4. Gün Programı

Altın Portakal tüm hızıyla devam ediyor

Altın Portakal'da 4. güne geldik. Festivalde gösterilecek filmler ve saatleri programa göre şöyle;Saat 10:00 KÜLTÜREL VE SEKTÖREL GEZİ Avrasya Film Fuarı katılımcıları içinSaat 11:00 FİLM GÖSTERİMLERİCinebonus Sinemaları (Salon 5, Salon6, Salon 7, Salon 8)AKM Perge Salonu (Kısa Filmler ve Belgesel Filmler) Saat 12:45 Sessizlik Yönetmen Jahar KanungoYapımcı Sudhish Majumdar'ın katılımıylaSaat 16:30 DörtYönetmen Ilya Kryzanovski'nin katılımıylaSaat 18:15 Demir AdaYönetmen Mohammed Rasoulof'un katılımıylaSaat 16:30-19:40 ALTIN PORTAKAL GALA Antalya Kültür Merkezi Aspendos SalonuSen Ne DilersenYönetmen: Cem Başeskioğlu16:30 Kokteyl 17:30 Film Gösterimi 19:40 Söyleşi Saat 19:00 KENT ETKİNLİKLERİ Yavuz Yalçınkaya Konseri / Film GösterimiSaat 19:00 KENT ETKİNLİKLERİ Animasyon Gösterileri / Film GösterimiSaat 21:00 BELEDİYE BAŞKANI YEMEĞİ Club ArmaDJ Arkın AllenSaat 21:00 YILDIZLARIN ALTINDAARABESKYönetmen: Ertem Eğilmez
Yorumlar
  • 'Sen Ne Dilersen'i ilk kez festivalde izledim ve çoook çok beğendim. Ve iyi ki "öncelikle şu yabancı filmleri izleyeyim. Türkleri nasıl olsa bir ara izlerim" dememişim. Emeği geçen herkesin düşüncesine, yeteneğine sağlık. Umarım bize daha nice güzel Türk filmleri sunarlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir