13 Mayıs 2003 23:41

Festivalde Ek Gösterimler

Gösterilen yoğun talep üzerine Bağımsız Film Festivali'nde ek göserimler düzenleniyor. Ek gösterimlerin listesi aşağıdaki gibidir. Normal festival programı için de buraya tıklamanız yeterli olacaktır. 19 Ocak 2001AFM 110:00 Otel20 Ocak PazarAFM 110:00 Takip00:00 Bir Rüya İçin AğıtAFM 200:00 Kilink İstanbul'da+Yılmayan Şeytan21 Ocak PazartesiAFM 112:00 Öykü AnlatımıAFM 212:00 Günlerin Kitabı25 Ocak CumaAFM 100:00 Dünyanın Merkezi26 Ocak CumartesiAFM 110:00 Ananı da!AFM 210:00 Kral Yaşıyor
Yorumlar
  • İzlemek için sağlam psikoloji isteyen filmlerden birisi,zira izledikten sonra ciddi anlamda çöküntü yaşanabilir.Dünyanın çirkin yüzüne ışık tutan bu harikulade filmin etkileyiciliği standartların çok çok üzerinde.

  • yaşadığımız dönemin bi yansıması bu film...hatta göze sokulması...uyuşturucu kullanımı ile atbaşı bi başka sorunun sorgulanması açısından önemli bir film...gençler kendi yalnızlıkları ve yetersizlik duygularına madde kullanarak çözüm ararken, yetişkinlerinde benzer nedenlerle hiçte aykırı gibi durmayan ve asla sorgulanmayan bir olağanlıkla yaşamın içinde yer alan, özellikle tv programları yoluyla özendirilen bir dünya nedeniyle,uyuşturucu kullanan gençlerle aynı kaderi paylaşmaları üzerine çok etkileyici bir film..ve bu filmin özellikle ortaöğretimdeki öğrencilere öğretmenleri kanalı ile izlettirilmesini öneririm...işin özü günümüz insanlığının yalnızlaşması sonucu sığındığı iki noktanın olumsuz sonuçlarını kafalara çakma noktasında, etkileyici müzikleri ve kendine özel sinema diliyle birlikte çok önemli bir film..şiddetle öneririm.

  • Bu filmle ilgili yorum göremedim ve çok üzüldüm bu kült olmuş harika filmi izlediğimde çok etkilendim ve en favori filmler listemin en başlarında yer alıyor herkesin bu filmi izlemesini tavsiye ederim özellikle jared letonun performansı muhteşem tabi diğer oyuncularında hakkını yememek gerek

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir