16 Nisan 2007 12:03

Festival'e Baba Açılış...

Partiyle başlayan festival ciddi konularla devam ediyor...

Limak 18. Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında 13 Nisan Cuma gecesi Saklıkent'te düzenlenen Festival partisinde Ankaralılar Baba Zula'nın şarkılarıyla coştu. Tüm hızıyla devam eden festivalin en önemli etkinliklerinden biri de "Paneller" olacak. Panellerin hepsi Goethe Enstitüsü Alman Kültür Merkezi'nde gerçekleştiriliyor. "Marshall Plan Filmleri Süt Tozu, Traktör, Propaganda" paneli kapsamında Traktör Bakımı, Suyun Kontrolü, Köy Traktörü, Yusuf ve Sabanı, Kore'den Ders Alalım filmleri Goethe Enstitüsü Alman Kültür Merkezi'nde gösterilirken, panelin moderatörlüğünü Ahmet Gürata üstlenecek. Baskın Oran, Enis Rıza Sakızlı ve Varlık Özmenek'in katılacağı panelde ABD'nin yapmış olduğu Marshall yardımları ve bu yardımlar üzerine çekilen filmler tartışılacak. Panel, 18 Nisan'da saat 19:00'da gerçekleştirilecek."Cehennemin İçinden: Dünya Savaşıyor" ise savaş ve barış temalı bir panel. Haluk Gerger, Mohammad Bakri ve Osman Okkan'ın konuşmacı oldukları panelin moderatörlüğünü Adil Kaya üstleniyor. Bu panel de 21 Nisan'da saat 16:00'da gerçekleştirilecek.Beyazperde'nin internet sponsoru olduğu Limak 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'yle ilgili eski haberleri okumak için hemen tıklayın!
Yorumlar
  • bu başlık altında ne kadar doğru olur bilmem ama sanırım beyazperde.com a kocaman bi teşekkür boynumda uzun bir kolye oldu bende.bu site aracılığılya onunla tanıştım,daha doğrusu o beni buldu,ve şimdi içime sığdırıamadığım kadar büyük bir aşk oldu...allahım böyle yerlerden bişileri ilan ı aşk etmek ne kadar zormuş meğerse.bir ara medeni cesaretimden dolayı gerek editör gereksede diğer site takipçilerimiz beni lütfen tebrik etsin...dip not : sinema değilse nedir aramızdaki aşkı doğuran,sen ve ben değilsem ipek gibi değilse yüreğim ne anlamı var sevmenin...seni seviyorum....................teşekkürler beyazperde... !!!!!teşekkürler 7. sanat !!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir