25 Eylül 2009 10:12

Festivallik Reklam Filmi Çek!

Jameson'ın, İstanbul Kültür Sanat Vakfı ile birlikte düzenlediği Reklam Filmi Yarışması başladı...

Jameson'ın, İstanbul Kültür Sanat Vakfı ile işbirliği yaparak düzenlediği 'Jameson ile Hayata Farklı Bakanlar' Reklam Filmi Yarışması 5 Nisan 2008 Pazar günü başladı. Amatör ya da profesyonel 18 yaşın üzerindeki herkesin katılabileceği yarışmaya www.jamesonfilmturkiye.com web adresi üzerinden katılım formları doldurularak başvurulabiliyor. Başvurular 15 Mayıs 2008 Perşembe günü son buluyor.Yarışmanın Ana Seçici Kurul Başkanlığı'nı İKSV-Uluslararası İstanbul Film Festivali Direktörü Azize Tan, Ana Seçici Kurul Üyeliğini ise Works Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Aksoy, Moda ve Stil Editörü Ece Sükan, Reklam Yapımcıları Derneği Başkanı Bahadır Arlıer, Bilgi Üniversitesi VCD Bölüm Başkanı Prof. Dr. İhsan Derman, Marka stratejisi danışmanı ve eğitmeni Erol Batislam, Pernod Ricard Pazarlama Direktörü Serpil Kılıçlı üstleniyor. Yarışmanın ilk aşamasında ön seçici kurulun 200 Euro ile ödüllendirilecek yarı finalistleri belirlemesinin ardından ana seçici kurul bir araya gelerek yarışmanın birincisini seçiyor. Ödül töreninde açıklanacak olan yarışmanın birincisi 1000 Euro para ödülü ve bir arkadaşıyla beraber Jameson Dublin Film Festivaline katılma hakkı, yarışmanın ikincisi ise 500 Euro para ödülü kazanıyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir