20 Şubat 2012 01:00

Fetih 1453 için Fazıl Say'dan ilginç açıklama

"Fetih dışarıda sorun yaşar."

Fazıl Say, 'Fetih 1453'ün müziklerini yapmaktan neden vazgeçtiğini açıkladı: Proje, diğer toplumlarda ne değer görür bilemediğim için çekildim. Bence sorun yaşayacak!

Kusura bakmayın!
Ünlü piyanist Fazıl Say, 'Fetih 1453'ün müzikleri için ilk teklifin kendisine geldiğini ama filmi izledikten sonra anlaşma yapmadığını söyledi. Say, gerekçesini Twitter'da anlattı: "İsterdim ki büyük bir iş çıksın. Ben onu göremedim seyrettiğim 60-70 dakikada. Kusura bakmayın!"


FİLMLE İLGİLİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Başkası niye izlesin?
Say, "Türk'ün Türk'e reklamından başka bir şey değil" diye tanımladığı film için "Sadece Türkler sevecekse, başkası niye seyretsin? Amaç; 'Biz Batılılar, farklı dinden olanlar muhteşem değilmişiz meğer!' mi dedirtmek?" dedi ve ekledi: "Bu film, diğer toplumlarda sorun yaşar!


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Wall Street'e haber oldu
ABD'nin saygın gazetelerinden Wall Street Journal da 'Fetih 1453' filmini haber yaptı: Yunan basını filme; 'Türk istilacılar kendilerini dünyanın efendileri gibi gösteriyor' diye kızdı.Fetih 1453 çok yakında... | video.mynet.com


Yorumlar
  • Bak fazılcık;BİZLERİN reklama fılan ıhtıyacı yok reklam dedıgın senın benımsedığin senın hayatında yer alanlardırr.toplum dıyosun ewet bıraz haklısın orda ama su bı gercek onlar gıbı degılızz olanı ve gercekcılıgı sunuyoruz o kahpe bızans ıdeolojısı dedıgın kısılerden olunsan ınsancıklar bızım yaptıklarımız herseye koca bır hıc demelerıne ragmen pek faz bırsey gostermıyoruzz oda efendılıgmızdendır. bısı ıspat degıl amacımızz ama az da olsun bunu gormelerı lazım vee kabullıyet ettırmektır amacımız dıyelımmm.senın o sıra dısı hayatından bakıs acısı kolaydırr umurr onemseme gerceklıkk senın hayatında yer almadıgı ıcınn dewrımsell gormene neden oluyoo bu zafıyet ıse senınn bu abartılmıss buldugun fılme dayanıyo tekrar soluyorum toplumsal bır mesaj olsun pekala bızden olmayanlar sılah teknolejıı savas gosterısı guclugunu gosterenlere...( BİZLER )dini inancımız ve mantıgımız dogrultusunda hareket eder ver saygı gozterırızz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir