13 Mayıs 2003 23:41

Fiennes. Ralph Fiennes!

1000 kadar James Bond fanı, seride görmek istedikleri yeni James Bond'u açıkladı. Fanların seçimi Ralph Fiennes oldu! Bunun serinin devamını etkileyip etkilemeyeceği kesin değilse de, Fiennes'in pek çok iddialı cool erkeği geride bırakmış olması son derece ilgi çekici.İkinci sırada yer alan isim ise oyuncu/yeni yönetmen George Clooney. Ardından gelen iki isim üçüncülüğü paylaşıyor: Colin Firth ve Cliwe Owen ilk üçe girmeyi başardılar. Dördüncü sırada gördüğümüz isim ise belki de en ilgi çekici olanı. Kalabalık bir grup 2000'li yılların James Bond'u olarak, müzisyen Robbie Williams'ı görmek istiyor..!
Yorumlar
  • Ralph fiennes değilde bence içlerinden biri olsaydı george clooney uygundu karizması yeter.

  • ralph fiennes uymaz bence onu dram filmlerine yakıştırıyorum ingiliz hastadaki gibi...

  • Her ne kadar "Sean Connery" olmasa da, Pierce Brosnan, her haliyle bu rolü çok iyi götürüyor. İşi devrettiği zaman, izleyiciler oldukça zorluk çekecek gibi geliyor bana. Bu arada sevgili Fish, Bond'a dokunmayalım lütfen, 2-3 senede bir fena olmuyor doğrusunu istersen :)

  • Artık bitse James Bond ? devam etmese ?..

  • clive owen çok şık olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir