23 Ekim 2018 14:09

Filistin yapımı filme Türk başrol

Genç oyuncu Mustafa Yabaş, Filistin yapımı filmde başrolü üstlenecek.


Yakışıklığı ile yapımcıların dikkatini çeken ve iş dünyasındaki kariyerini oyunculukla pekiştiren Mustafa Yabaş, Filistin tarihinin çekilecek olan ilk yerli uzun metraj sinema filminde başrol oynayacak.


Geçtiğimiz günlerde deneme çekimleri gerçekleştirilen yapımda başrol oynayacak olan genç oyuncu, polisiye gerilim tarzında çekilecek olan filmde gözü pek bir Türk polisi canlandıracak. Çekimlerine kasım ayının ortasında başlanacak film için tam anlamıyla kampa girenYabaş, ismi ve diğer oyuncu kadrosu şimdilik sır gibi saklanan yapımla tüm dikkatleri üzerine çekecek.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir