25 Eylül 2009 10:12

Film Cadde'den Taştı!

Öğrencilerin kendi imkanlarıyla çektiği Cadde'nin üniversite gösterimleri başladı...

Bilgi, Anadolu, Maltepe, Odtü gibi üniversitelerden 40 öğrencinin kendi imkanlarıyla çektiği uzun metraj film Cadde gösterimlere başladı.Bağdat Caddesi'nde yaşayan bir ailenin duygusal ilişkilerini ve kavgalarını anlatan filmi Doğa Can Anafarta yönetti. Yapımcı, Sercan Çiçekoğlu; görüntü yönetmeni, Sezer Uçar; filmin oyuncu kadrosu, Yigit Uçar, Akan Akkaya, Efe Kudu, Onur Akbulut gibi ögrencilerden oluşuyor.Cadde, 22 Mayıs Perşembe günü Maltepe Üniversitesi'nde, 23 Mayıs Cuma günü 17:00'de Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsünde gösterilecek.Detaylı bilgi ve bizzat filmin kendisi burada!
Yorumlar
  • film gerçekten çok güzeldi ve inanılmaz sarıcı, sürükleyiciydi. Bir takım hataları vardı ve en çok dikkatimi çekende çok fazla gereksiz küfür içermesiydi. Ancak bunları bir kenara bırakırsak gerçekten çok uğraşılmış olduğu kanaatindeyim. Her şeyden önce gençler tamamiyle kendi imkanlarıyla kendi ellerindekiyle yapmışlar. Daha önceki çalışmalarını da izledim ve her yeni projede kendilerini geliştirdiklerini, birşeyler kattıklarını gördüm. İnşallah çok daha iyi yerlere gelirsiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  • Hiç güzel bi film değildi... Bir iki güzel sahnenin dışında, izlemeye değmez...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir