29 Aralık 2006 11:45

Film Cepte

Cep telefonu ile çekilen ilk uzun film festivalde...

Afganistan'da görev yapan Hollandalı bir asker gördüklerini cep telefonu ile kaydettikten sonra görüntüleri kurgulayınca, ortaya 70 dakikalık hayli gerçekçi bir "sinema filmi" çıktı. International Film Festival Rotterdam Ocak ayında dünyanın ilk uzun metrajlı cep filmini izleyicilerle paylaşmaya hazırlanıyor.Why Didn't Anybody Tell Me It Would Become This Bad In Afghanistan (Neden Kimse Bana Afganistan'da İşlerin Bu Kadar Kötüye Gideceğini Söylemedi) adını taşıyan filmin sokakların gerilimini eksiksiz yansıttığı söyleniyor.
Yorumlar
  • Bu film sonrası herhalde telefonu alan film çekmeye başlar:) Herkesin yönetmen(?) olduğu bir ülke düşünsenize...Filmin dünyanın ilk uzun metrajlı cep filmi olması yanında kuşkusuz dikkat çekici bir noktası da son derece ucuza gelmiş olmasıdır herhalde.

  • Teknolojinin iyi yönlerinden biri daha işte, Nokia N-93 olanlarda M:I-3'yi seyredebilecekler buda güzel...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir