25 Eylül 2009 10:12

Film Gibi!

Ogün Sanlısoy, Hayko Cepkin'le düet yaptığı Korkma07 şarkısına kısa film tadında klip çekti...

Video klip, tıpkı reklam filmi gibi kısa filme çok uzak değil. Zaman zaman öyle kliplerle karşılaşıyoruz ki, bir kısa filmde aradığımız her şeyi fazlasıyla sunabiliyor. Bakalım Korkma07 nasıl bir kısa film olarak karşımıza çıkacak?1999 yılında yayımlanan ilk albümü Korkma'yı 2007'de yeni düzenlemeleriyle tekrar yayımlayan Ogün Sanlısoy, albümle aynı adı taşıyan ve Hayko Cepkin'le düet yaptığı 'Korkma07' şarkısına kısa film tadında bir klip çekti.Senaryosu Ogün Sanlısoy tarafından yazılan klipte, Hayko Cepkin'in yanı sıra güçlü oyunculuğu ile Demet Evgar da yer alıyor. Klipte, iç dünyasında gelgitler yaşayan, varlığının anlamını kendi dışında arayan genç ve yalnız bir kadının kâbusu konu ediliyor.Korku - gerilim içerikli bir kısa film tadında çekilen klibin yönetmenliğini Yavuz Öztop yaptı. Klip Mart ayında müzik kanallarında izlenebilecek.
Yorumlar
  • nasıl bir filim olacak regtik kırar mı size soylerim yada satannas tarzı yoksa rock tarzımı ogün hoyko sana soylüyom

  • hayko yla iyidir haykonun müziği ama bence arafın film müziği yapmıştı bence film müziklerinde çook başarılı keşke hep film müziği yapsa

  • Cepkin'in sanatı bana uymasada,kaliteli kliplere gerçekten ihtiyaç var ,mtv'de çok kaliteli klipler yer alıyor yabancı yapımlar göze çarpıyor artık Türk klipleride bir ilerleme kaydetmeli,haydi hayırlısı diyelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir