25 Eylül 2009 10:12

Film Şirketlerinin Tarihi

Horizon International sinema kitapları basmaya başladı...

Pinokyo: Yeni Macera ve Kayıp Sırlar Adası filmlerini vizyona sokan Horizon International sinema kitapları yayınlamaya başladı. Türk sinemasının köklü yapım firmaları ve yapımcılarını konu alacak olan serinin ilk kitabı Uğur Film - Memduh Ün, sinemaseverlerin ve sektörün hizmetine sunuldu. Horizon Intenational ile Fanatik Video'nun sahibi, Türk sineması tutkunu olan Necdet Arkın, Türk sinemasında iz bırakan yapım şirketlerinin mülkiyetlerini satın alarak filmlerin tüm haklarına sahip oluyor. Gruba katılan şirketler arasında Melek Film ve Sine Film gibi şirketler de bulunuyor.
Yorumlar
  • çok güzel bir haber bu .ülkemizin sinema tarihinin kitaplarlarla daha fazla sinema severe ulaşaçağını umut ediyorum.sinemamızın tarihi yıllar sonra ilk defa bu kadar kapsamlı bir şekilde okuyucu ile buluşuyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir