1 Aralık 2011 01:00

Filmdeki sevişme sahnesine köylülerin tepkisi

İş sevişmeye gelince Garipçe reddetti.

'Gergedan'ın Son Şiiri'nde mekan krizi! Çekimleri İstanbul'da süren filmde Garipçe Köyü sakinleri, Monica Belluci ve Caner Cindoruk'un sevişme sahnesinde kullanılmak üzere istenen evlerini kiralamaktan kaçındı.


İranlı yönetmen Bahman Ghobadi'nin yönettiği ve başrollerini Monica Bellucci, Yılmaz Erdoğan, Beren Saat, Belçim Bilgin'in paylaştığı 'Gergedan'ın Son Şiiri' filmi 'halk sansür'üne takıldı. Çekimlerde sevişme sahnelerinin olduğunu öğrenen Garipçe Köyü, ekibin evlerini kullanmalarına izin vermedi.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Martta çekimlerine başlanan filmin eksik sahneleri için dünyaca ünlü oyuncu Bellucci geçen günlerde yeniden İstanbul'a gelmişti. Sahnelerin yoğunlukla çekildiği Sarıyer Garipçe Köyü'nde 'ev krizi' yaşandığı ortaya çıktı. Köyün çeşitli mekanlarında yapılan çekimlerde köy halkı ekibe elinden gelen desteği sundu. Ancak iş Monica Bellucci ile Caner Cindoruk'un sevişme sahnelerine gelince evlerini kullandırmak istemedi. Yönetmen Ghobadi'nin uygun bulduğu evde yaşayanlar, sevişme sahnesi çekileceğini öğrenince vazgeçti. Bunun üzerine ekiptekiler çevredekilerle görüşüp uygun bir ev buldu. Sevişme sahnelerinin çekimi esnasındaysa evin çevresindeki köylüler ekip tarafından uzaklaştırıldı.

Yorumlar
  • O Köye Gidip Gezmenizi Tavsiye Ederim....İstanbulun İçinde Bir Karadeniz Köyü(Trabzon) İnsanları Cok Guzel....Benım Evimi İsteseler Monica ile ben Oynayacaksam Olabilir.....

  • caner cindoruk'un yerinde olmak istemeyen yoktur sanırım :)

  • Köyün adı ve o köyün bu davranışı filmi çeken yönetmen ve oyunculara garip gelsede; köy gayet yerinde bir tutum izlemiş. İnsanlara garip gelen namus kavramı işte buna denir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir