25 Eylül 2009 10:12

Filmi Henüz Sinemalarda!

İran'a yakından bakan Fransız animasyonu Persepolis'in uyarlandığı çizgi roman çıktı. Aldınız mı?

Yılın en önemli filmleri arasında bulunan Persepolis, sessiz sedasız girdiği vizyondan sessiz bir şekilde ayrılmak üzere. Henüz izlememiş olanlara acele etmelerini tavsiye edelim. Bu arada filmin uyarlandığı çizgi roman başyapıtı da kitapçılarda yerini aldı. Marjane Satrapi'nin kitabı Şule Çiltaş'ın çevirisi ile Minima Yayınları'ndan çıktı. Persepolis biyografik/kişisel/politik içeriği ile çizgi roman dünyasında son derece farklı bir eser olarak kabul ediliyor. Marjane'ı yakından tanımak isteyenlere duyuralım.
Yorumlar
  • benim bulunduğum ilde bu tür filimleri izleyemeden kaçırmak içler acısı.Kitabını ve en kısa zamanda dvd 'sini almaya çalışcam,haber için teşekkürler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir