11 Eylül 2014 00:00

Filmi seçmek sizden, sinema biletiniz bizden!

Mynet Sinema'dan çift kişilik sinema bileti kazanma şansı!

Mynet Sinema sizi bir kez daha sinemaya davet ediyor! Çift kişilik sinema biletiniz bizden! Üstelik istediğiniz filmi ve istediğiniz seansı seçmekte özgürsünüz!

Mynet Sinema ve Cinemaximum işbirliğiyle düzenlediğimiz yarışmaya katılın, Türkiye genelindeki tüm Cinemaximum'larda, 30
Eylül'e kadar geçerli olacak çift kişilik sinema bileti kazanın.
Hediye biletlerinizle dilediğiniz Cinemaximum'daki dilediğiniz filme, dilediğiniz seansta gidebilirsiniz!
Bu fırsatı yakalamak için yapmanız gereken tek şey Mynet Sinema'yı Facebook'ta beğenmek ve burada sorulan soruya doğru cevabıvermek.Doğru cevabı veren 1., 5., 10., 20., 50., 100., 110., 150., 200., 220., 250., 300., 320., 350., 400., 420., 450., 500.,520., 550. kişiler bu çok özel davetiyelerin sahibi olacak!
*Biletler 30.09.2014 tarihine kadar geçerlidir.

* IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmler dahildir.

Mynet Sinema Facebook Kampanyası Katılım Koşulları:
1. “Mynet Sinema Facebook Kampanyası” (“KAMPANYA”) www.mynet.com (“Internet Sitesi”) sahibi Mynet Medya Yayıncılık UluslararasıElektronik Bilgilendirme ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. (“MYNET”) tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Kampanya 11.09.2014 tarihinde 15.00 saatinde başlayacak olup, 16.09.2014 tarihinde saat 11:00’de sona erecektir.
3. KAMPANYA, MYNET’in sinema servisi olan Mynet Sinema’nın https://www.facebook.com/MynetSinema adresli Facebook Hayran sayfası(“SAYFA”) üzerinde gerçekleştirilecektir. KAMPANYA katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Katılımcılar KAMPANYA’ya katılmakla;aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kampanya katılımkoşullarının kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
4. Katılımcılar, sorulacak olan sorunun doğru cevabını göndererek kampanyaya katılabilir. Doğru cevabı gönderen 1., 5., 10.,20., 50., 100., 110., 150., 200., 220., 250., 300., 320., 350., 400., 420., 450., 500., 520., 550. kişiler Türkiye'deki tümCinemaximum'larda 30.09.2014 tarihine kadar geçerli olacak çift kişilik sinema bileti (“ÖDÜL”) kazanacaktır. Toplamda 20 kişiye20 adet ÖDÜL verilecektir.
5. KAMPANYA’dan ÖDÜL kazanan talihli 16.09.2014 tarihinde SAYFA üzerinde ilan edilecektir.
6. Talihli 16.09.2014 itibaren 7 gün içinde ÖDÜL’ünü MYNET’in belirleyeceği yöntem (posta, e- posta veya elden) teslim almaklayükümlüdür.
7. MYNET’e ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden ailefertleri (eş, kardeş, ebevyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanedeyaşayan kişiler KAMPANYA’ya katılamaz.
8. MYNET; işbu Katılım Koşulları’nı, herhangi bir zamanda ve tek taraflı olarak değiştirebilir, genişletebilir yahutdaraltabilir veya KAMPANYA’yı dilediği zaman (KAMPANYA’ya başlamış bile olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksiziniptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda katılımcı MYNET’e karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikayet ilerisürmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
9. KAMPANYA süresince, aynı katılımcı yalnız bir kez ödül kazanabilir. Farklı e-mail hesaplarıyla aynı kişi tarafındangönderilen kayıtların tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın katılımcı KAMPANYA dışında bırakılacaktır.
10. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılırken, Facebook hesapların üzerinden MYNET tarafından kendileri ile iletişim kurulmasına vekendilerine email gönderilmesine izin vermek zorundadırlar.11. Katılımcılar, KAMPANYA katılım formunda verdikleri bilgilerin(ad, soyad, adres, telefon ve e-posta) doğru olduğunu kabul ederler. Ayrıca MYNET bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme,reklam ve KAMPANYA SMS ve e-mail gönderme hakkına sahiptir. Katılımcı ve talihliler KAMPANYA’ya katılmakla bu izinleri vermişsayılırlar.
12. MYNET, Katılımcıların yazdıkları mesajları/yorumları yayınlama, dilediği yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanmahakkına sahiptir. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılmakla işbu mesajların/yorumların MYNET tarafından KAMPANYA süresince veyasonrasında kullanılması halinde, MYNET’ten hiçbir hak veya alacak talep etmeyeceklerini, MYNET tarafından kopyalanmasını,işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.
13. Katılımcılar, KAMPANYA katılımı için SAYFA’ya gönderdikleri bilgilerin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi birşekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veyayönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumluolacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idarisorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödülkazanma hakkı elinden alınır.
14. Bu KAMPANYA’ya, KAMPANYA’nın başlangıcı olan 11.09.2014 tarih itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar katılamaz; katılmışve kazanmış olsa bile ödülleri alamazlar.
15. Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
16. Bu KAMPANYA Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
17. KAMPANYA esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda,bu kişilerin KAMPANYA’ya katılım kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. MYNET, hiçbir şekildekatılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruzkalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
18. KAMPANYAnın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayarbozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet ServisSağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden,elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimdeaksaklıklardan, KAMPANYA’nın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insandışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan,KAMPANYA kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamamasınedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle MYNET hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
19. MYNET, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasındayer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
20. İşbu Kampanya Katılım Koşullarından kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıryetkilidir.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde

   Emin Alper'in Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde yarışma bölümünde gösterilecek.

  • 14 Aralık vizyondaki filmler 14 Aralık vizyondaki filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 2’si yerli 6 yeni film vizyondaki yerini aldı. 2018 Cannes Film Festivali'nde, Belirli Bir Bakış bölümünde "En İyi Yönetmen" ödülüne layık görülen Sergey Loznitsa'nın "Donbass", Oscarlı yönetmen Alfonso Cuaron'un Venedik'te Altın Aslan ödülüne layık görülen filmi "Roma" ve Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde haftanın öne çıkan yapımları.

  • Jennifer Lopez sevişme sahneleri hakkında konuştu Jennifer Lopez sevişme sahneleri hakkında konuştu

   Latin yıldız Jennifer Lopez, son filmi Second Act’te yer alan sevişme sahneleriyle ilgili konuştu: “Bunu uzun zamandır yapıyorum.”

  • Bird Box’tan ikinci fragman geldi Bird Box’tan ikinci fragman geldi

   Oscar ödüllü Sandra Bullock’un başrolünü üstlendiği, Netflix yapımı Bird Box’tan ikinci fragman geldi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir