15 Kasım 2016 13:58

Filmi seçmek sizden, sinema biletiniz bizden!

Mynet Sinema'dan çift kişilik sinema bileti kazanma şansı!

Mynet Sinema'dan çift kişilik sinema bileti kazanmak ister misiniz? Üstelik istediğiniz filmi ve istediğiniz seansı seçmekte özgürsünüz!

Kasım ayı boyunca, vizyondaki istediğiniz filme, istediğiniz seansta istediğiniz Cinemaximum'da gidebilirsiniz!
Mynet Sinema ve Cinemaximum işbirliğiyle düzenlediğimiz yarışmaya katılın, Türkiye genelindeki tüm Cinemaximum'larda, 30 Kasım'a kadar her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günü geçerli olacak çift kişilik sinema bileti kazanın.
Hediye biletlerinizle, belirttiğimiz bu günlerde, dilediğiniz Cinemaximum'daki dilediğiniz filme, dilediğiniz seansta gidebilirsiniz!


YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN...Mynet Sinema mobil uygulamasını indirin!
Bu fırsatı yakalamak için yapmanız gereken tek şey telefonunuzdaki Mynet Sinema mobil uygulamasında göreceğiniz soruya doğru cevabı vermek. Doğru cevabı veren 1., 50., 100., 150., 200., 250, 300., 350., 400., 450. kişiler bu çok özel davetiyelerin sahibi olacak!
*Biletler 30.11.2016 tarihine kadar geçerlidir.

*Biletler Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kullanılabilir.

*IMAX, 4DX filmler için geçerli değildir.


Mynet Sinema Kampanya Katılım Koşulları:
1. “Mynet Sinema Kampanyası” (“KAMPANYA”) www.mynet.com (“Internet Sitesi”) sahibi Mynet Medya Yayıncılık UluslararasıElektronik Bilgilendirme ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. (“MYNET”) tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Kampanya 15.11.2016 tarihinde saat 15.00'da başlayacak olup, 18.11.2016 tarihinde saat 10:00’da sona erecektir.
3. KAMPANYA, MYNET’in sinema servisi olan Mynet Sinema mobil uygulaması üzerinde gerçekleştirilecektir. KAMPANYA katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Katılımcılar KAMPANYA’ya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimdeokuduğu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kampanya katılım koşullarının kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağınıkabul, beyan ve taahhüt eder.
4. Katılımcılar, sorulacak olan sorunun doğru cevabını göndererek kampanyaya katılabilir. Doğru cevabı veren 1., 50., 100.,150., 200., 250, 300., 350., 400., 450. kişiler Türkiye'deki tüm Cinemaximum'larda 31.03.2016 tarihine kadar Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri geçerli olacak çift kişilik sinema bileti (“ÖDÜL”) kazanacaktır.
Toplamda 10 kişiye 10 adet ÖDÜL verilecektir.
5. KAMPANYA’dan ÖDÜL kazanan talihli 10.10.2016 tarihinde Mynet Sinema Facebook sayfası üzerinde ilan edilecektir.
6. Talihli 18.11.2016 tarihinden itibaren 7 gün içinde ÖDÜL’ünü MYNET’in belirleyeceği yöntem (posta, elden, e-mail) teslimalmakla yükümlüdür.
7. MYNET’e ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebevyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler KAMPANYA’ya katılamaz.
8. MYNET; işbu Katılım Koşulları’nı, herhangi bir zamanda ve tek taraflı olarak değiştirebilir, genişletebilir yahut daraltabilir veya KAMPANYA’yı dilediği zaman (KAMPANYA’ya başlamış bile olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksiziniptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda katılımcı MYNET’e karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikayet ilerisürmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
9. KAMPANYA süresince, aynı katılımcı yalnız bir kez ödül kazanabilir. Farklı e-mail hesaplarıyla aynı kişi tarafındangönderilen kayıtların tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın katılımcı KAMPANYA dışında bırakılacaktır.
10. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılırken, Facebook hesapların üzerinden MYNET tarafından kendileri ile iletişim kurulmasına vekendilerine email gönderilmesine izin vermek zorundadırlar.
11. Katılımcılar, KAMPANYA katılım formunda verdikleri bilgilerin (ad, soyad, adres, telefon ve e-posta) doğru olduğunu kabulederler. Ayrıca MYNET bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve KAMPANYA SMS ve e-mail gönderme hakkına sahiptir.
Katılımcı ve talihliler KAMPANYA’ya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.
12. MYNET, Katılımcıların yazdıkları mesajları/yorumları yayınlama, dilediği yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanmahakkına sahiptir. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılmakla işbu mesajların/yorumların MYNET tarafından KAMPANYA süresince veya sonrasında kullanılması halinde, MYNET’ten hiçbir hak veya alacak talep etmeyeceklerini, MYNET tarafından kopyalanmasını,işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.
13. Katılımcılar, KAMPANYA katılımı için SAYFA’ya gönderdikleri bilgilerin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumluolacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idarisorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödülkazanma hakkı elinden alınır.
14. Bu KAMPANYA’ya, KAMPANYA’nın başlangıcı olan 04.05.2016 tarih itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar katılamaz; katılmışve kazanmış olsa bile ödülleri alamazlar.
15. Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
16. Bu KAMPANYA Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
17. KAMPANYA esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda,bu kişilerin KAMPANYA’ya katılım kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. MYNET, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından
dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
18. KAMPANYAnın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden,bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis
Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı datagönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veyaİnternete erişimde aksaklıklardan, KAMPANYA’nın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerekinsan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortayaçıkacak zararlardan, KAMPANYA kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkmasıveya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle MYNET hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
19. MYNET, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasındayer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
20. İşbu Kampanya Katılım Koşullarından kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıryetkilidir.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Yaşar Kemal filmleri Yapı Kredi Kültür Sanat'ta gösterilecek Yaşar Kemal filmleri Yapı Kredi Kültür Sanat'ta gösterilecek

   Türk edebiyatının kilometre taşı olarak gösterilen yazar Yaşar Kemal, vefatının 4. yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor.

  • Sinema tarihinin en seksi karakterleri Sinema tarihinin en seksi karakterleri

   İngiliz sinema portalı Chili’nin katılımcılarına sorarak hazırladığı ve binlerce sinemaseverin tercihlerine dayanılarak oluşturulan “Sinema tarihinin en seksi kadın ve erkek karakterleri” sıralaması yayımlandı.

  • Erkan Petekkaya’lı Kapan’dan ilk teaser Erkan Petekkaya’lı Kapan’dan ilk teaser

   Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın başrolünü Öykü Çelik, Kemal Uçar ve Ali Gürer ile paylaştığı Kapan filminin ilk teaserı yayınlandı. Filmin sosyal medya hesaplarından yayınlanan teaser merak uyandırdı.

  • Aquaman 'milyar dolar' kulübünde Aquaman 'milyar dolar' kulübünde

   DC Comics'in son süper kahraman filmi Aquaman, Aralık ayında gösterime girdikten sonra geçtiğimiz hafta dünya genelinde 1 milyar dolar gişe hasılatı yaptı.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir