28 Nisan 2010 09:48

Filmi Sinemalarda, Kitapları Raflarda!

İngiliz yazar Cressida Cowell'in kaleme aldığı ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Dreamworks tarafından beyazperdeye aktarıldı...

İngiliz yazar Cressida Cowell'in kaleme aldığı ve ülkemizde Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlanan "Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık" dizisinin çocuklar tarafından büyük beğeniyle okunan ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Dreamworks tarafından beyazperdeye aktarıldı.3 boyutlu olarak 23 Nisan 2010'da vizyona girecek olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, çocuklarımızın hiç de yabancısı olmadığı bir öykü. Viking şerifinin çelimsiz, ancak akıllı oğlu Hıçkıdık'ın lider olma macerası, günümüzde ailelerin çocuklarından "en iyi olma" beklentisine muzipçe yaklaşıyor. Şimdilik üç kitabı çıkan dizi, Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlanıyor. "Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık" dizisinin ilk kitabından uyarlanan filmin fragmanı, uzun süredir internetten sıklıkla tıklanıyor, televizyonda ve sinema salonlarında gösteriliyor. Çocukların büyük bir heyecanla beklediği filmin kitabı ve dizinin diğer kitapları Nasıl Korsan Olursun ile Ejderhaca Nasıl Konuşursun da yeni baskılarıyla kitapçılarda okurları bekliyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir