25 Eylül 2009 10:12

Filmimin Hikayesi

Küçük senaristler! Garanti Mini Bank 5. Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali'ne bekleniyorsunuz...

Garanti Bankası ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) işbirliğiyle gerçekleştirilen Garanti Mini Bank Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali'nin -beşincisi 25-28 Nisan 2008 tarihleri arasında düzenlenecek. Türkiye'nin çocuklara yönelik ilk film festivali olan ve bu sene beşincisi gerçekleştirilen Garanti Mini Bank Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen filmlerle küçük sinemaseverleri dünyanın farklı coğrafyalarından farklı kültürler, farklı renkler, gelenek ve yaşam tarzlarıyla buluşturacak. Festival öncesinde, 7-11 yaş grubundaki çocuklar arasında düzenlenen ve çocukların hayallerindeki filmin hikayesini yazarak katıldıkları "Filmimin Hikayesi" yarışmasında seçilen 50 hikayenin yazarı 25 Nisan 2008 günü gerçekleştirilecek "Ödül Töreni"nde kitaplarını ve ödül plaketlerini alacaklar.
Yorumlar
  • Yaa bizamanlar batmaya yüz tutmuş banka büyümekle kalmıyor ,sanatta ve sosyal alanda etkinliklerde bulunuyor,helal olsun yönetime.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir