25 Eylül 2009 10:12

Filmler Komik Ödüller Ciddi!

Bonus Card 6. Uluslararası Komedi Filmleri Festivali komedinin ustalarını unutmadı...

Garanti Bonus Card'ın ana sponsorluğunda, TÜRSAK Vakfı tarafından düzenlenen 23-29 Kasım 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Bonus Card 6. Uluslararası Komedi Filmleri Festivali, 23 Kasım Cuma gecesi BKM'de yapılacak açılış töreni ile sinema seyircisiyle buluşacak.Seçkisinde dünyanın pek çok köşesinden gelen çarpıcı filmlerin farklı bölüm başlıkları altında yer aldığı Bonus Card Uluslararası Komedi Filmleri Festivali, 6'ncı yılında Locarno Film Festivali'nden "Seyirci Ödülü"yle dönen Cenazede Ölüm ile açılacak. Açılış gecesinde Türk sinema ve tiyatrosunun başarılı komedi oyuncularından Demet Akbağ'ın "Komedi Onur Ödülü"nü alacağı festivalin Ustaya Saygı bölümünün konuğu ise Türk Sineması'nın efsane ismi Şener Şen olacak. Bu özel bölümde, Şener Şen'in olağanüstü oyunculuğuyla sinema klasikleri arasına girmiş filmleri sinemaseverlerle buluşacak.Festivalin, En Ciddi Komedi Filmi Yarışması bölümünde bu yıl da izleyicilerden oluşan jüri en ciddi komedi filmini seçecek. Bu bölümdeki filmleri izleyenler, sinema gişelerinden alacakları oy pusulasıyla yarışmaya katılacaklar. Yarışmayı kazanan şanslı izleyiciler, Cinebonus Maçka G-Mall'dan sezon filmleri için davetiye kazanacaklar.
Yorumlar
  • Şener Şen gerçekten Türk sinemasında önemli isim bırakmış biri ,böyle bir tanıtımda bulunmasına sevindim ,umarım yüzyüze bir röportaj yaparım ,soracaklarım var :))

  • Hos bir calisma.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir