13 Mayıs 2003 23:41

Fincher Yoluna Kaykayla Devam Edecek!..

David Fincher uzun bir süredir birden çok projeyle anılıyor. Bir yandan Görevimiz Tehlike 3'ü yapacağı söylenirken, öte yandan Arthur C. Clarke başyapıtı Rendezvous with Rama'nın sinema uyarlamasıyla gündeme geliyor. Bu ikisi dışında da dedikodular bulunmasına rağmen, ikna edici gibi gözüken yeni bir haber geldi. Lords Of The Dog Town adını taşıyan senaryosunu gözden geçirten başarılı yönetmen, proje için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Aşağıda ayrıntılarını bulacağınız film kaykaycıların dünyasını ele alıyor...Film 70'li yıllarda Zephyre adını taşıyan bir grup kaykaycının hikayesini anlatıyor. Boş yüzme havuzlarında çalışmaya başlayan grup, zamanla kaykayın inceliklerine varıp işin ustasına dönüşür...Senaryoyu gözden geçirmesi için kiralanan isim ise Ucuz Roman'ı kaleme alan isimlerden biri. Yönetmen/yazar Avary en son buralara pek uğramayan Rules Of Attraction ile gündeme geldi.Fincher filmleri merakla beklenen bir yönetmen olduğundan beri, yeni projeleriyle ilgili dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Panik Odası ile bir parça kan kaybeden sinemasını yeniden yükseltecek bir proje için kararsızlık yaşıyor olması da buna çanak tutuyor olabilir.
Yorumlar
  • rama ile buluşma nın filme çekilecek olması muhteşem bişi hele hele david fincher in bu işte olması daha da muhteşem. heyecanla bekliyorum doğrusu.madem güzel kitapların filme alınması akımı devam ediyor birileri " her otostopçunun galaksi rehberi" ni de ele alsa yaw. douglas adams gözü açık göçtü bu dünyadan resmen ya. kozmokomik öyküler de vardı bide. bunun sonu gelmez

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir