12 Ağustos 2003 11:42

Fincher'a Gerilim Yakışır

Panik Odası'nın yönetmeni için yeni bir gerilim

David Fincher, DreamWorks için The Lookout isimli bir gerilim filmini yönetmeye aday. Başrol oyuncuları henüz belli olmayan filmde, araba kazası sonucu hastaneye getirilen bir yaralının etrafında gelişen; bir gangster çetesi ve bir banka soygununu da içeren olaylar konu edilecek.Projeye dahil olacak diğer isimler belirsizliğini korusa da, The Lookout'ın konusu daha önce Sam Mendes, Brad Pitt, Tom Hanks, Leonardo diCaprio gibilerin ilgisini çekmiş olduğunu hatırlatalım.Fincher'ın ajandasında, bunun dışında ve daha öncelikli bir film olduğunu da ekleyelim: Kaliforniya'daki kaykaycı kültürünü konu edinen Lords of the Dog Town...
Yorumlar
  • BENCE FİNCHER ABİNİN GELECEK PROJESİNE FOSTERİ DAHİL ETMESİ BENİM TARAFIMDAN HİÇ İÇ AÇICI BULUNMADI.JODİE FOSTER BENCE BİR YILDIZ DİİL.SÖNÜK BİKERE... HİÇ YETENEKLİ BULMUYORUM VE DAVİD.İ BURDAN UYARIYORUM PANİC ROOM TARZI Bİ FİLM FOSTER.LA BATTI!!

  • Valla Fincher harika bir yönetmen bu bariz bir gercek filmlerine baksanıza.Yalnız panik odası bana biraz hayal kırıklığı yarattı.Yeni projesini merakla bekliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir