13 Mayıs 2003 23:41

Fincher'ın Efendilerinden Birisi Tony Hawk

David Fincher'ın artık kesinleşmeye başlayan yeni projesiyle ilgili haberleri yakın zamanda size duyurmuştuk. Panik Odası yönetmeninin The Lords Of Dogtown (Dogtown'ın Efendileri) adını taşıyan projesi kaykaycılar üzerine yoğunlaşıyor. Fakat yeni bir bilgiye göre film ağırlıklı olarak ünlü kaykaycı Tony Hawk üzerinde duracak...70'lerde yapılan ünlü bir belgesel film ise ilham kaynağı görevini üstlenecek. Dogtown and Z-Boys adını taşıyan yapım, kaykaycılar ve sörçülerle ilgili...Film bir anlamda bunun dramatik uzantısı olacak. Bir grup sörfçü, yeni spor ve kültür alanları olarak sokakları seçip kaykay kültürünün oluşmasına katkıda bulunacaklar filmde. Çekimler ise bütük bir ihtimalle yaz aylarında başlıyor.Tony Hawk, yakın zamanda bir de Simpsons ailesinin konuğu oldu, Bart'a ve Homer'e meydan okudu! Ayrıntılar için buyurun...
Yorumlar
  • Fincher yaparsa yine ortalık yıkılır. bence iyi fikir. tüm filmleri gibi bunuda olağanüstü bir başarıyla tamamlayacağına inanıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir