20 Ocak 2006 16:48

Fincher'ın Torsosunu Giyecek

Eliot Ness beyazperdeye dönerken…

David Fincher, Dokunulmazlar'ın efsane polisi Eliot Ness'ten esinlenen Torso adlı çizgi romanı beyazperdeye aktarırken başrolünü kimin oynayacağını öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyorduk.Moviehole'e konuşan filmin yapımcısı Todd McFarlane, Ness'i canlandırması için Matt Damon'la görüşmelere başladıklarını duyurdu.Torso'da Ness'in gençlik yıllarının işleneceğini belirten yapımcı kesinlikle genç ve dinamik bir aktöre ihtiyaç duyduklarını belirtti. ''Bizim için bu kadar genç yaşta bu kadar başarıya imza atılabileceğini hissettirecek bir yüz seçmek önemli. Matt Damon'ın da bunu başarabilecek aktörlerden biri olduğuna inanıyorum''. Damon'ın yanında başka hangi aktörlerin ihtimal dahilinde olduğu hakkında ipucu vermekten kaçınıyor McFarlane. Torso'yla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • david fincher imzalı işler görmek iyi olacak.oyuncu seçimide iyi.bekleyelim ve görelim.

  • fincher bir daha ki projesinin brad pitt'le birlikte 'benjamin button'olacağını duymuştum ama bakalım önce hangisi gelecek.fincher film çeksinde nasıl gelirse gelsin.son bir kaç yılda reddettikleri arasında m.i.-3 de var...

  • Fincher Atakta!...Zodiac'ını dört gözle beklerken bu oldukça sevindirici bir haber...Sanırım Fincher suskunluğunu bozmaya karar verdi.Ama açık konuşmak gerekirse aceleye gelmesini istemiyorum.Gerçi Fincher'ın mutlaka bi bildiği vardık.Zira Panic Room'dan bu yana kaç projeyi elinin tersiyle ittiği aşikar...Bir de Damon olmaz da Pitt olursa daha çok sevinirim.Kim bilir belki de yeni bir Se7en ya da Fıght Club'a imza atarlar beraber.Hem Damon da Pitt'e baya benziyor, neden olmasın???

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir