19 Nisan 2012 00:00

Fırtına Bond'u da vurdu!

Film gereği James Bond'un dağıtması için 24 saatte kurulan pazar yeri, fırtınaya maruz kalarak 10 saniyede dağıldı.

James Bond filminin setinde pazar sahnesi sırasında ne olduğunu bilmedikleri ezan sesine film ekibi tepki gösterdi.İŞTE SETTEN O FOTOĞRAFLARİstanbul'u etkisi altına alan şiddetli fırtına, James Bond'un film setini dağıttı. James Bond filmlerinin en klasik sahnesi olarak bilinen pazar yeri sahnelerinin çekildiği sırada, çekimin yapıldığı Tarihi Eminönü Camisi'nde ezan okunmaya başladı. Yabancılardan oluşan film ekibi, sahne ortasında aniden gelen ezan sesini nereden geldiğini anlamayarak isyan etti.

Film ekibinin isyanının hemen ardından aniden çıkan fırtına pazar yerini dağıttı. Film setindekiler fırtınanın etkisi ile yerlerinden durmakta güçlük çekerken, James Bond'un yıkması beklenen pazar yeri 10 saniyede dağıldı. Fırtınanın etkisiyle yıkılan film setini izleyen vatandaşlar da "İnsanları camiye almıyorlardı bu çok iyi oldu" diye tepkisini gösterdi. Vatandaşlar, film gereği yerlerde duran simit ve ekmek parçalarına da tepki gösterdi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir