13 Temmuz 2005 11:26

Fleder'den Rekorlar

Futbolun ilk efsanesi

Son olarak Jüri'yle karşımıza çıkan Gary Fleder, Amerikan Futbol Ligi'nin ilk siyah efsanelerinden Ernie Davis'in hayatını The Express beyazperdeye taşıyor.Davis 1960'larda kolej liginde rekorlar kırarak dikkatleri üzerine çekmiş ve siyah oyuncu engelini aşarak profesyonel futbol liginde oynamaya başlamıştı. Ancak lösemiye yakalanan ünlü futbolcunun kariyeri çok erken bitmişti.Davis'in hayatı Robert Gallgher'in Ernie Davis: The Elmira Express kitabından Jeffrey Lieber tarafından beyazperdeye uyarlanacak.
Yorumlar
  • iyi olmuş yaptıkları gelsin izleriz.

  • Daha önce de değim gibi gerçek hayat hikayerini beyazperde de gömek çok hoşuma gidiyor.Ayrıca bu işi Walt Disney bayağı iyi yapıyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir