8 Şubat 2006 14:29

Ford'un Hatırına

Scarlett Johansson ve Keira Knightley birlikte soyunduklarında

Hollywood'un iki genç yıldızı Keira Knightley ve Scarlett Johansson, Vanity Fair'ın Mart'ta yayınlanacak yıllık Hollywood özel sayısı için birbirinden çarpıcı pozlar verdiler.Ünlü moda tasarımcısı Tom Ford'un misafir olarak çekimleri gerçekleştirdiği özel sayı şimdiden olaylar yarattı. ABC'nin Good Morning America programına konuk olan Ford çekimle ilgili ayrıntılı bilgiler de verdi.İki güzelle birlikte Rachel McAdams'ın da kapakta yer alacağının bilindiği ama yıldızın fotoğraflarda olmamasının dedikodulara yol açmasına anlam verememiş Ford.''Kimseyi ikna etmek gibi bir zorunluluğumuz yoktu. Her şey zaten basın danışmanları aracılığıyla hallediliyor. Yani sete geldiklerinde nasıl bir çekim yapacağımızı biliyorlardı. Rachel da bu çekimde bulunmak istiyordu ve çekime de geldi. Ama sette kendini rahat hissetmediğini fark ettim ve o şartlarda, birine kendini rahatsız hissettirerek çekim yapılmasını da istemem doğrusu''.MacAdams'ın çekimden ayrılması nedeniyle yukarıda gördüğünüz kapak fotoğrafında iki güzelle beraber Tom Ford poz vermiş. Ancak derginin özel sayısının sürprizleri bu kadarla da bitmiyor. Angelina Jolie ve George Clooney bu yılın sürprizleri arasında.
Yorumlar
  • bence keira gibi birine hiç yakısmamıs ya cok güzel kız ama gözüümden düştü sanki cokda umrunda ya :)

  • Açıkcası bu pozları Scarlett ve Keira'ya hiç yakıştıramadım, hem scarlett bu yıl oscar adayı değil olsa bile hiç gerekli değil bu pozlar...

  • ii olmuş iipatronun memnuniyeti gözünden okunuyor şuna bakarmısın....yine bekleriz der gibi...

  • çıplaklık her zaman basitlik demek değildir. Hoş olmuş ki zaten beğenilmese de kendi tercihleri, soyunarak bir yere gelmeyecekler ki zaten kendilerini ispatlamışlar. Ben 2sini de beğendim.

  • hiç gerek yoktu böyle bir iş yapmaya ikiside başarılı buna gerek yok

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir