26 Mayıs 2006 11:09

Forster'dan Parlak Gerilim

2001 tarihli Kesişen Yollar ile tüm dikkatleri üzerine çeken yönetmen Marc Forster, yeni bir proje için görüşmelere başladı. Tarafların anlaşması durumunda, yetenekli yönetmen, psikolojik gerilim filmi Stay'in kamera arkasına geçecek. Spike Lee imzalı 25. Saat'in senaristi olarak tanıdığımız David Benioff tarafından yazılan senaryo, intahar etmek üzere olan bir öğrencisine yardım eden bir profösörün, olayın ardından başından geçen enteresan olayları konu ediniyor.Son derece parlak bir senaryo olduğu söylenen Stay ile zamanında ilgilenen yönetmenlerden biri de, David Fincher'dı...
Yorumlar
  • Marc Forster, şu sırada, öncelikle J.M. Barrie'nin Peter Pan'ı yzaış sürecini anlatan Neverland isimli bir film üzerinde çalışıyor. Filmin bitmemiş bir kopyasını izleyen birilerinin yaptığı yorumlar son derece heyecan vericiydi. Ama en son olarak filmin gösteriminin 2004 yılına ertelenmesi ihtimalinden bahsedildi. Johnny Depp, Kate Winslet ve Dustin Hoffman'ın başrollerinde oynadığı Neverland bence gösterime çıktığı yılın Oscar ödüllerinde büyük başarı elde etmesi muhtemel bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir