19 Eylül 2008 10:37

Forum Ara!

Beyazperde'nin Forum bölümü yenilendi. Artık forumlarda arama yapabilirsiniz...

Beyazperde'nin Forum bölümünde bir süredir yeni düzenlemeler yapılıyor. Bu esnada forumlarda bazı sıkıntıların yaşandığının da farkındayız. Fakat bugünden itibaren Forum bölümünü sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü artık "Arama" bölümü de hayata geçti. Arama bölümünü istediğiniz Forum için kullanabilirsiniz. Güvenilirliği test edilip onaylandı.
Yorumlar
  • gerçekten çok iyi düşünmüşsünüz tebrikler

  • gerçekten çok güzel olmuş teşekkür ederiz

  • editörlerimize çok teşekkür ederim.en büyük beyazperde sinema sitesi....

  • öncelikle teşekkürlerimi sunarım.ancak bir de üye arama fena olmazdı diyorum. gerçi aradıklarımı nerde bulacağımı biliyorum ama yine de olması bi güzellik olabilir. bunun dışında bir oyuncuya ait filmleri listelediğimde o filmin özelliklerini görmek isteyebilirim. yani sadece filmin adı, yapım yılı ve kişinin aldığı görevden ziyade filmin puanı ve türü de orada görünebilir. zaten iyi olan bu siteyi daha da iyi yapabilirsinizsaygılar

  • Bi alkışı haketti sevgili editörlerimiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir