26 Temmuz 2005 14:12

Foster Yine Yönetiyor

Güzel oyuncu şeker baronlarıyla savaşıyor

Jodie Foster, Universal Pictures ve Tribeca Films için yeniden yönetmen koltuğuna oturacak. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Foster, Sugar Kings'te yönetmenlik yapmanın yanı sıra başrole de soyunabilir. Sugar Kings, Ned Zeman ve Daniel Barnz tarafından Vanity Fair'da yayınlanan bir makaleden beyazperdeye uyarlanacak olan filmde genç bir avukatın gerilim yüklü hikayesine tanıklık edeceğiz. Üniversiteyi yeni bitiren güzel avukat, gençliğin de getirdiği heyecanla, kaçak çalışan göçmen işçilere kötü davranan şeker üreticilerine karşı amansız bir savaşın içine girecek.Oscarlı oyuncu Foster daha önce de birkaç kez yönetmen olarak karşımıza çıkmıştı. İlk olarak 1984'de Tales From the Darkside dizisinin bir bölümünü yöneten Foster'ın ilk uzun metrajlı filmi ise 1991'de çektiği Little Man Tate'ti.En son 1995'te Home for Holidays'e yönetmen olarak imza atan güzel oyuncu Sugar Kings'in yanı sıra bu yıl içinde Flora Plum'da da yönetmenlik yapacak.
Yorumlar
  • Silence of the lamb ile hatıralarda yer etmiştir Jodie Foster abla.ilginç bir konuya benziyor,merakla bekliyorum ama çok da ahım şahım bir beklenti değil bu.

  • Jodie fosterın oyunculuğunu çok beğenyorum ama yönetmen olduğunu bilmiyodum.Ayrıca bu sıralarda beyazperde den bayağı uzaklaşmışa benziyor (Az film çekiyor)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir