14 Mart 2007 14:25

Foxx Krallığı

Berg'in ve Mann'ın popüler siyasetinde

Michael Mann ve Peter Berg'in The Kingdom için işbirliği yaptıklarından bahsetmiştik. Variety'nin haberine göre Mann'ın yapımcılığını, Berg'in ise yönetmenliğini üstlendiği filmde başrol Jamie Foxx'un.Foxx filmde bir anti-terör timinin lideri olarak karşımıza çıkacak. Orta Doğu'da bir ülkede Amerikalılara karşı düzenlenen ölümcül saldırıyı araştıran ekip, olayı çözebilmek için ülkesinde teröristlerin hedefi haline gelen bir polisle çalışmaya başlayacak.Senaryosu Michael Carnahan tarafından yazılan filmin çekimlerine Mayıs'ta başlanması planlanıyor. Dreamgirls'ün çekimlerine devam eden Foxx'u önümüzdeki yaz Colin Farrell'la beraber Miami Vice'ta izleyeceğiz.
Yorumlar
  • aynen arkadasimsonra sen gel dunyayi kurtaran adamla dalga gec. dunyayi kurtaran amerika,yasasin amerika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • *???????????????

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir