17 Ekim 2011 00:00

Frame'in seksi Özlem'i bu filmde çok cesur!

Özlem Yücel, Mühürlü Köşk filmindeki sevişme sahneleriyle dikkat çekiyor.

İstanbul sokaklarını kana bulayan suç makinesi bir çete tüm kanlı eylemleri nedeniyle polis tarafından aranmaktadırlar. En son oldukça kanlı bir kuyumcu soygunu gerçekleştirirler müşteriler dahil herkesi öldürdükten sonra polis tarafından takip edilirken ormanda kaybolurlar. Deniz kenarında kayaların üstünde bir köşk bulurlar hem polisi atlatmak hemde geceyi geçirmek için köşke sığınırlar havanın kararmasıyla garip olaylar başlar.


ÖZLEM YÜCEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

1 kadın 1 erkek 2 kötü ruh çete elemanlarının ruhlarını isterler 2 ruh arasında çete elemanları için mücadele başlar.2 şeytani güç arasında kalan çete elemanları için ölüm kalım mücadelesi başlar köşkten birkaç kez kaçmayı deneyen çete elemanları için kaçacak yol yoktur.

MÜHÜRLÜ KÖŞK FİLMİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Karşılarına ormanda 2 yol çıkar bir yol dik kayalıklarla kaplı deniz kenarı atlaması imkansız dır diğer yolda dönüp dolaşıp köşke çıkmaktadır.ya köşke geri dönüp 2 doğaüstü güçle yaşam mücadelesi verecekler yada kayalıklardan atlayıp parçalanıp öleceklerdir. Onlar için tek kurtuluş vardır ölüm. Film hiçbir Türk filminde görülmemiş bir finalle biter.

Yorumlar
  • bu filmi izleyecek kadar parasını sevmeyen kimse yoktur heralde. yanlışlık yaptık filme gittik. 10. dk salonda kimse kalmadı. varın siz düşnün.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir