25 Eylül 2009 10:12

Frankie Machine

Büyük Hesaplaşma'nın usta yönetmeni Michael Mann ile dev oyuncusu Robert De Niro'nun ortak projesi!

Don Winslow'un The Winter of Frankie Machine kitabından uyarlanan sinema projesinin hazırlıkları sürüyor. Projenin yönetmen koltuğunda usta bir yönetmen, Michael Mann var. Filmin anti kahramanı Frankie Machine'i ise Robert De Niro canlandıracak.Frankie Machine, uzun yıllar mafyaya tetikçi olarak hizmet veren bir adamın kendisine yeni bir hayat kurma çabasını konu edinecek. Uzaklarda küçük bir dükkan işletmeye başlayan Machine, mafya babasının oğlu kendisinden küçük bir ricada bulununca yeniden eline silah alacak.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • De Niroyu özlediğimiz bir rolde görecek olmak sevindirici bir durum. Umarım iptal edilmez. Mann ve De Niroyu 2.kez aynı projede görmek çok güzel.

  • sabırsızlıkla bekliyorum. de niro yine yakışan rolüne mafya babalığına dönecek.

  • robert deniro ve Michael Mann ,gelde izleme :)

  • hımmm? şimdi bu senaryoya bakılırsa konu olarak carlito'nun yolu'ndan bi farkı olmayan bir proje. bakalım film nası olucak. carlito'nun yolu gayet başarılıydı.. bekliyoruz. machine!!

  • Ya bu filmi Scorsese yönetecekti ya,olmaz ki ama:(:(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir