28 Ekim 2004 16:01

Freddy İşini Azrail'e Kaptırdı

Yılanlı gerilim Ellis'e Kaldı

New Line'ın yeni gerilim filmi Snakes on a Plane'in yönetmeni olarak, en son Freddy Jason'a Karşı'yı yöneten Ronny Yu'nun ismi açıklanmıştı. Ancak sebebi bilinmeyen bir değişiklik yapıldı ve yılanlı gerilim Son Durak 2'nin yönetmeni David R. Ellis'e transfer oldu.Snakes on a Plane'in senaryosunu John Heffernan ve David Loucka yazmışlar bile. Kural tanımaz bir suikastçi yeni aldığı işini bir uçak yolculuğunda gerçekleştirmeye karar verir. Amacı, peşinde olduğu adamı uçakta öldürmek ve ardında görgü tanığı bırakmamaktır! Bunu gerçekleştirebilmek için de kimsenin aklına gelmeyecek bir plan yapar ve uçağa bir çanta dolusu yılan sokar. Yolcular ve uçuş ekibi yılanların yarattığı panikle uğraşıp hayatta kalma mücadelesi verirken o da infazı gerçekleştirecektir.Konusu şimdiden ilginç gözüken filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz belli değil. Yönetmen değişikliğinde kaynaklanan gecikmelerden ötürü filmin kadrosu da henüz oluşturulamadı ama biz heyecanla beklemeye başladık bile.
Yorumlar
  • SON DURAK2 ADLI FİLM İLKİ NE EŞDEĞER TARZDA BİR FİLMDİ.YÖNETMENİN BU FİLMİNİN KONUSU BURAMBURAM GERİLİM VEDE HEYACAN KOKUYOR.UMARIM O RİTMİ YAKALAR BİZE DE İYİ BİR SEYİRLİK ÇIKAR...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir