3 Ekim 2005 01:03

Freeman Felaketzedelerle Buluştu

Mississippi Rising yardım konseri düzenlendi

Oscar ödüllü aktör Morgan Freeman, Katrina sonrası felekate uğrayanlar için düzenlenen yardım konseri Mississippi Rising'i sundu.Tennessee doğumlu olan aktör şimdi, Kuzey Mississippi'de yaşıyor. Morgan Freeman, felaketzedelere yaptığı konuşmasında, Katrina sonrası moloz yığınlarının altından,eskisinden daha iyi bir yaşam kurmaları gerektiğini ve bunun da yardımlaşma, sevgi ve barış ile olabileceğini söyledi.Şarkıcı Macy Gray, Faith Hill ve sitcomlardan tanınan Ray Romano'da konserlerde yer alan ünlülerdi.
Yorumlar
  • Bana göre Freeman ilerde amerikanın ilk siyahi başkanı olabilir ve şimdiden bunun altyapısını ufak ufak hazzırlamaya başlamış gibi gözüküyor.zaten kim gelirse gelsin bushdan daha iyi olacağı kesin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir