4 Eylül 2005 14:45

Freeman'dan Yardım

Açık arttırmalar ile yardım toplanacak

Morgan Freeman, Katrina kasırgasından sonra tam bir kaos şehrine dönüşen New Orleans için yardım amaçlı kurulmuş bir internet sitesi üzerinden online açık arttırmaların öncüsü olacak. Açık arttırmalarda çeşitli uçak, konser, televizton programları biletleri ve diğer eğlence sektörü içinde yer alan aktivitelere katılma şansı sunulacak.Açık arttırmaların bütün geliri, Amerikan Kızılhaç'ına gidecek ve felaket bölgesindeki yardıma muhtaç kalan felaketzedelerin barınma, giyecek ve yiyecek ihtiyaçları karşılanacak.Açık arttırmada satışa çıkarılanlar ise Freeman'nın, Jennifer Lopez ve Robert Redford ile rollerini paylaştığı son çalışması An Unfinished Life'ın gala gecesi biletleri. Aynı zamanda David Bowie, Destiny's Child, Duran Duran, Alicia Keys, Billy Idol ve Gwen Stefani gibi isimlerin konserleri biletlerinin bir bölümü de açıkarttırmalarda yerlerini alacak.29 Ağustos tarihi itibari ile Katrina kasırgası, Birleşik Devletler'in Güney bölgesini vurmuştu.New Orleans içindeki ve Güney bölgesindeki bir çok film prodüksiyonu ya iptal edilmiş ya da ileri bir tarihe ertelenmişti. Bölgede sıkı güvenlik olmasına karşın, yağmalama ve tecavüz vakalarında yoğun artış sonucunda, hükümet bölgeye öldürme yetkisine sahip askerlerini göndermişti.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Bird Box’tan ikinci fragman geldi Bird Box’tan ikinci fragman geldi

   Oscar ödüllü Sandra Bullock’un başrolünü üstlendiği, Netflix yapımı Bird Box’tan ikinci fragman geldi.

  • Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor

   Michael B. Jordan, üç kez Oscar adayı Sylvester Stallone ve Tessa Thompson’ın ilk filmdeki rollerine geri döndüğü, Adonis Creed’in hikayesinin bu yeni bölümünde, genç boksörün yeni kavuştuğu şöhret, aile, babasının mirası ve şampiyon olmak için sürekli mücadelesi söz konusuyken, ringde ve ring dışındaki hayatı anlatılıyor.

  • ‘Araf 2’ için geri sayım başladı ‘Araf 2’ için geri sayım başladı

   2006 yılında vizyona giren Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi “Araf”; 12 yıl aradan sonra geri dönüyor.

  • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

   Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir