13 Mayıs 2003 23:41

Frida ve Zaman Tüneli: Rakipsiz Oscar Adayları!!!

Akademi bu yılki Oscar ödülleri için ilginç bir karar almak üzere... En İyi Makyaj dalında aday olmayı sadece iki film başaracak gibi görünüyor: Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun hayatını konu alan Frida ve H.G.Wells uyarlaması Zaman Tüneli!Yapılan açıklamada, ya iki filme birden En İyi Makyaj Oscar'ı verileceği ya da bu kategorideki yarışmanın iptal edilebileceği belirtildi.Öte yandan Gangs of New York, Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, Harry Potter ve Sırlar Odası ve bol Altın Küre'li Chicago'nun adayların arasına alınmaması şaşkınlıkla karşılandı.Akademi son hükmünü Şubat'ın 8'inde, tüm aday adaylarını bir kez daha gözden geçirdikten sonra verecek olsa da, ilk kararın değişmesine pek ihtimal verilmediği belirtiliyor.
Yorumlar
  • Nasıl yani??? Kafayı yemiş bunlar..

  • YUHH BE!!!!

  • birkaç gün önce oscar forumuna yazdmış olduğum bu haber, muhtemelen Makyaj kategorisinin bu yıl iptal edileceği anlamına geliyor. Çünkü Akademi normalde 7 finalist belirlemesi gereken kategoride ancak iki filmi değerlendirmeye değer bulmuş. Yeter sayıda film bulunmadığı için bu kategoride bu yıl aday gösterilmeyecektir büyük ihtimalle. Frida için bir özel başarı ödülü mümkün bana kalırsa.

  • Bu adamların ne kadar sağlıksız karar verdiklerinin en büyük kanıtı bu haberin doğru çıkması olacaktır..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir