13 Eylül 2004 17:08

Fuqua Gangsterleri Sevdi

Washington'dan Del Toro'ya işbirliği teklifi

Gelmiş geçmiş en başarılı gangster filmlerinden Dokunulmazlar'ın hikayesinde geçmişe dönüleceği ve Antoine Fuqua'nın filmin yönetmenliğini yapacağını duyuralı çok oldu. Her ne kadar Al Capone'un gençliğini izlemek için daha çok beklememiz gerekse de, Fuqua araya American Gangster'i sokarak seyirciyi biraz oyalayacak.Filmi, Mark Jacobson'ın New York Magazine'de yayınlanan bir makalesinden beyazperdeye Steve Zaillian uyarlayacak ve kadroda da oldukça ünlü isimler var. Denzel Washington ve Benicio Del Toro uyuşturucu ticaretini çökertmeye çalışan bir suçlu ve polisi canlandıracaklar. Washington'ın eşini ise Dania Ramirez'in oynaması için görüşmeler sürüyor.Frank Lucas 1970'li yıllarda Vietnam'da ölen Amerikan askerlerinin şapkalarında Amerika'ya uyuşturucu taşınmasını sağlayan ve bu sayede uyuşturucu ticaretinin başına geçen bir eroin kaçakçısıdır. Satıcıların peşindeki narkotik polisi Richie Roberts'ın ise en başta öğrenmesi gereken suçlular kadar polislerin de kaçakçılıktan pay aldığıdır. Richie, Frank'i yakaladıktan sonra kendisi ile işbirliği yapmaya ikna eder ve ikili çetelerin polisle ilişkilerinin ve uluslararası bağlantılarını su yüzüne çıkarmak için çalışmaya başlar.Dokunulmazlar öncesinde American Gangster ile büyük bir sınav verecek olan Fuqua, filmin 2005 kasımında vizyonda olabilmesi için elinden geleni yapacağını söylüyor. Bakalım bu ilk provasında Fuqua'nın gansterleri ne kadar başarılı olacak.
Yorumlar
  • Gangster filmlerinde olması gerekenler: Pacino, De Niro, Yönetmen: De Palma, Sergio Leone, Coppala bu tarz filmlerde bu isimlerden birisi olursa o film iyi bir filmn olur. Yoksa iş zor olur.

  • Herşeyin başına sonuna Amierican lafı eklemekten ne zaman vazgeçecek bu elemanlar. Dokunulmazlar tarzı bi isim bulamıyorlarmı yani. Bence direk bu isim olayından bile negatif bi giriş yapıyorlar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir