6 Temmuz 2005 11:20

Fury'nin Dönüşüne…

Bruce Willis, Amerikan Bond'u mu oluyor?

Paramount'un Marvel'la büyük bir anlaşmaya imza attığını ve firmanın kalan tüm çizgi karakterlerinin beyazperde hakkını satın aldığını duyurmuştuk. Moviehole'ün bildirdiğine göre dev stüdyo Amerikan James Bond'u olarak anılan Nick Fury'i beyazperdeye Bruce Willis görünümünde taşımaya niyetli.1963 yılında Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan, hayranlarının karşısına ilk olarak Sgt. Fury and his Howling Commandos'la çıkan Nick Fury'nin bir yıldır beyazperdeye taşınması planlanıyor. Hatta geçtiğimiz yıl bu karakterle Samuel L. Jackson anılmıştı.Nick Fury daha önce de Hollywood'a konu olmuş ancak film beyazperde için değil video için düşünülmüştü. Rod Hardy'nin 1998'de bir TV filmi olarak çektiği Nick Fury'e senaryoyu David S. Goyer yazmış ve ünlü kahramanı David Hasselhoff canlandırmıştı.Willis gerçekten karşımıza Nick Fury olarak çıkacak mı henüz kesin olarak bilmiyoruz ancak Paramount cephesindeki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • bruce willis olsun da gerisi boş.

  • Sevgili B&G,Nick Fury, yeni yayınlanan Ultimate evreninde zenci olarak çizilmiş olsa da, onu ilk tanıdığımızdan beri, geçmiş tüm çizgiromanlarda beyaz bir amerikalı olarak resmedilmiştir.hatta ilk çevrimde o yüzden David Hasselhoff oynamıştır. Orjinali beyaz adamın ;)

  • fury i siyahi bi aktörün oynaması daa ii olmaz m yani kingpin'i zenci yaptılar ztn fury i de beyazlatıcaklar m!!! enterasan!!

  • biz fruy'i punisher ın kankası olarak biliyoruz.punisher film olarak karşımıza çıktı sırada fruy var. bence willis filmin hakkını verir diye düşünüyorum. fruy hayranı değilim desemde yalan olur. bekleyip göreceğiz umarım film olarak karşımıza çıkar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir