10 Şubat 2012 01:00

'Futbolun Sineması' Pera'da

Pera Film, "Arjantin: Sinema ve Futbol" film programı kapsamında "Futbolun Sineması ve Sinemanın Futbolu" adlı panel düzenliyor. Panelin ardından "Maradona'yı Sevmek" filmi gösterilecek.

Pera Film, Ankara Arjantin Büyükelçiliği, İstanbul Cervantes Enstitüsü ve INCAA - Arjantin Film Kurulu işbirliği ile hazırlanan "Arjantin: Sinema ve Futbol" film programı kapsamında "Futbolun Sineması ve Sinemanın Futbolu" adlı paneli düzenliyor.

Panele, spor yazarı Bağış Erten, spor yazarı ve film eleştirmeni İbrahim Altınsay ile Radikal gazetesi spor yazarı ve film eleştirmeni Uğur Vardan katılıyor.

17 Şubat Cuma günü Pera Müzesi Oditoryumu'ndaki panel saat 18.00’de başlayacak.

Panelin ardından ise saat 19.00’da "Maradona’yı Sevmek" filmi gösterilecek.

"Arjantin: Sinema ve Futbol" film programı futbol kültürünü perdeye taşımayı, futbol ve sinema hayranlarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

4–29 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenlenen programda, birbirinden ilginç dört belgesel ve bir kurmaca olmak üzere toplam beş film sunuluyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir