6 Ekim 2010 00:00

Gala biletleri satışa çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından organize edilen 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde gösterimi yapılacak filmler için bilet satışı başladı.

Antalya- Festival yönetimi Antalya Kültür Merkezi (AKM) salonları için tam bilet fiyatını 5, öğrenci biletini 3 TL olarak belirledi.

Özdilek Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinetime Sinemaları, Migros Cinebonus Sinemaları, Deepo AVM Sinemaları ve Aksin Plaza Sinemaları'nda gösterilecek filmler de 5 TL karşılığında izlenebilecek.

Açık hava sinemalarında 100 ayrı noktada gösterilecek uzun metraj filmler ve AKM Perge Salonu'nda da çok sayıda belgesel ve kısa film ise ücretsiz olarak seyredilebilecek.
Festivalde Türk ve dünya sinemanın en yeni ve en seçkin yapımlarından oluşan 192 filmin gösterimi yapılacak. Antalya'nın merkez ilçelerinde olduğu gibi Isparta, Burdur, Manavgat ve Side'de de film gösterimleri yapılacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir