10 Şubat 2006 12:53

Garez'in Sırları

Beals'ın rolü saklı tutuluyor

2004'ün hit yapımlarından Garez'in yeniden Takashi Shimizu önderliğinde ikileyeceğini duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre ikinci filmin kadrosuna Amber Tamblyn'in ardından Jennifer Beals eklendi.Sam Raimi'nin Ghost House Pictures'ının ve Columbia Pictures'ın yeniden yapımcı koltuğunda olduğu filmde lanetin köklerine ineceğiz.Tamblyn'in, ilk filmde Sarah Michelle Gellar'ın canlandırdığı karakterin kardeşi olarak karşımıza çıkacağını biliyoruz. Ancak Beals'ın hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmadı.
Yorumlar
  • Bence "Son Durak" gibi bir filmle karşılaştırma. Çünkü çok başarılı ve kenidini kanıtlamış bir film. 2. filmde de kendilerini aştılar diye düşünüyorum. Kaliteli 2 filmin ardından 3. nün gelmesi doğal bir şey ama garez klasik japon korku sinemasının başarısız örneklerinden biri. Halka'nın izinden gitmeye çalışmış ama çuvallamış bir film. Herkes Halka gibi bir filmden sonra ona benzer bir film olduğu için sırf meraktan sinemaya gitti(ben de dahil). Sırf gişede başarılı olduğu için devamı çekiliyor. 2. i ilki kdr hasılat elde edemez bence.

  • neden ikincisi yapılmasın veya gerek yok anlamadım flimin bir sonu varmıydı ev yakıldımı ölümler durdumu.halkanın 2.si çekilmeseydi o küvet sahnesini geyik saldırılarını o atmosferi birdaha yaşayabilirmiydik.ben üstene konarak çok daha güzel bir devam bekliyorum hata 3de.tıpkı abd de vizyona giren final destination gibi...

  • ya arkadaşlar hemen bi film 10 milyon doların üzerinde hasılat yaptığı zaman devam filmi gelmek zorundamı bence gereksiz bir devam filmi.

  • hmm..daha çok oyuncu eklendikçe Sarah geri planda olcak buna bi yandan üzülüorum ama hiç ikncisii yapılmasa da olurdu ya..ama madem yapılıo merakla izleriz biz de :p

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir